Tootekood: PM5175.822NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PM5175.822NLT
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.1A
Inductance 8.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 6.1A
Test frequency 100kHz