Tootekood: PM5402.331NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PM5402.331NLT
  • Tolerance
  • Height
Mounting SMD
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 2.2mm
Operating current 10A
Inductance 330nH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 18A
Test frequency 100kHz