Relay: solid state; Ucntrl: 8÷30VDC; 90A; 90÷280VAC; on panel; IP00
Kordarv:
95.0
Minimum quantity:
95.0
Tootekood:
PMP2490WH
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: PMP2490WH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 8÷30VDC; 90A; 90÷280VAC; on panel; IP00
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 90A |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP00 |
| Switched voltage | 90...280V AC |
| Indication | LED |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |