Transport wheel; Ø: 100mm; W: 35mm; 250kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POB-100/12S40
Tootja: RADER
Tootja tootekood: POB 100/12S(40)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 35mm; 250kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | polyamide |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 250kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 100mm |