Transport wheel; Ø: 150mm; W: 40mm; 400kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POB-150/20-50S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: POB 150/20-50S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 150mm; W: 40mm; 400kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | polyamide |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 400kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 150mm |