Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; 200kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POB-80/8K1
Tootja: RADER
Tootja tootekood: POB 80/8K1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; 200kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | polyamide |
| Panel cutout diameter | 8mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 200kg |
| Wheel width | 32mm |
| Wheel diameter | 80mm |