Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; 500kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POBW-200/20S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: POBW 200/20S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; 500kg; Mat: polyamide; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | polyamide |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 500kg |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 200mm |