Transport wheel; Ø: 75mm; W: 36mm; Mat: elastic rubber; -20÷60°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POGES-75/8K1
Tootja: RADER
Tootja tootekood: POGES 75/8K1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 75mm; W: 36mm; Mat: elastic rubber; -20÷60°C
| Operating temperature | -20...60°C |
| Material | rubber |
| Panel cutout diameter | 8mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 65 |
| Wheel width | 36mm |
| Wheel diameter | 75mm |