Tootekood: POT2218P-100K
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: POT2218P-100K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: shaft; multiturn; 100kΩ; 2W; ±5%; 6.35mm; linear
Power 2W
Resistance 100kΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Fastening thread M9x0,75
Height 18mm
Body dimensions Ø22x18mm
Diameter 22mm
Mechanical durability 250000cycles
Min. insulation resistance 1GΩ
Shaft length 13mm
Shaft diameter 6.35mm