Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; 110kg; Mat: polypropylene
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PPB-80/12S
Tootja: RADER
Tootja tootekood: PPB 80/12S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; 110kg; Mat: polypropylene
| Operating temperature | -15...60°C |
| Material | polypropylene |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 110kg |
| Wheel width | 32mm |
| Wheel diameter | 80mm |