Tootekood: PQ2614BHA-220K
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: PQ2614BHA-220K
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±10%
Height 16mm
Operating current 30A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 10MHz
Saturation current 8.6A
Test frequency 100kHz