Tootekood: PSDB1004NT331
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PSDB1004NT331
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; 700mA; 1.09Ω; 10.3x10.4x4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.09Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 700mA
Body dimensions 10.3x10.4x4mm
Inductance 330µH