Tootekood: PSDB1004NT470
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PSDB1004NT470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; 2.1A; 128mΩ; 10.3x10.4x4mm; ±20%
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.1A
Body dimensions 10.3x10.4x4mm
Inductance 47µH