PSDB1004NT470
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PSDB1004NT470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; 2.1A; 128mΩ; 10.3x10.4x4mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.1A |
| Body dimensions | 10.3x10.4x4mm |
| Inductance | 47µH |