Tootekood: PSDB1005NT2R2
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PSDB1005NT2R2
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 9.25A; 7mΩ; 10.3x10.4x5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 7mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.25A
Body dimensions 10.3x10.4x5mm
Inductance 2.2µH