Tootekood: PSDB1005NT3R3
Tootja: Viking
Tootja tootekood: PSDB1005NT3R3
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 7.8A; 10mΩ; 10.3x10.4x5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.8A
Body dimensions 10.3x10.4x5mm
Inductance 3.3µH