Signaller: voice; voice message,siren,flashing light; red; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PSV-0013
Tootja: KLAXON SIGNALS
Tootja tootekood: PSV-0013
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: voice; voice message,siren,flashing light; red; 24VDC
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Body material | polycarbonate |
| Body dimensions | Ø97.5x104mm |
| Backlight colour | red |
| Light source | LED |
| Sound level | 106dB |
| Signalling method | flashing light, siren |
| Cover material | polycarbonate |
| Type of signaller | lighting-sound |