Relay: solid state
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
PVA2352NPBF
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: PVA2352NPBF
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Max. operating current | 150mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Insulation voltage | 4kV |
| Kind of output | MOSFET |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 25mA |