Relay: solid state
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
PVG612S-TPBF-1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: PVG612S-TPBF
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state
| Mounting | SMT |
| Case | DIP6 |
| Max. operating current | 2.4A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Insulation voltage | 4kV |
| Contacts configuration | SPST |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 25mA |