Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 3÷25mA; 3A; 0÷20VAC; -20÷20VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PVN012
Tootja: Infineon (IRF)
Tootja tootekood: PVN012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 3÷25mA; 3A; 0÷20VAC; -20÷20VDC
| Mounting | THT |
| Case | DIP6 |
| Max. operating current | 3A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| On-state resistance | 40mΩ |
| Switched voltage | -20...20V DC, 0...20V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 5ms |
| Release time | 500µs |
| Control current | 3...25mA |