Tootekood: PWM-200-48
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: PWM-200-48
  • Output current
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Application
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Additional functions
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for LED strips; 200W; 48VDC; 4.17A
Output current 4.17A
Supply voltage 90...305V AC, 127...431V DC
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP67
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Application for LED strips
Output voltage 48V DC
Efficiency 94%