Tootekood: PXC-M03-24WD15
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: PXC-M03-24WD15
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; DIP24
Output current 100mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Efficiency 86%
Output current 2 100mA