Tootekood: PYH200-72WS12
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: PYH200-72WS12
  • Output current
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 14÷160V; Uout: 12VDC; Iout: 16.7A; 105g
Output current 16.7A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 12V DC
Input voltage 14...160V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%