Tootekood: PYH200-72WS48
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: PYH200-72WS48
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 14÷160V; Uout: 48VDC; Iout: 4.2A; 105g
Output current 4.2A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 48V DC
Input voltage 14...160V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%