Tootekood: RBE-12/20-D48N-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: RBE-12/20-D48N-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Series
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 240W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 20A; DIP; 30g
Output current 20A
Mounting THT
Case DIP
Power 240W
Operating temperature -40...85°C
Series RBE
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 94.5%