Industrial module: router; GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSPA+/LTE
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RBMTX-LX1
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: router; GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSPA+/LTE
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -15...45°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Interface | LAN, RS232 / RS485, SIM |
| Body dimensions | 83x60x34mm |
| Kind of module | GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSPA+/LTE |
| Transmission | LTE |
| Transmission rate | 100Mbps |
| Type of industrial module | router |