Industrial module: router; GSM/GPRS/EDGE/UMTS; 9÷30VDC; -15÷45°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RBMTX-UX1
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: router; GSM/GPRS/EDGE/UMTS; 9÷30VDC; -15÷45°C
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -15...45°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Interface | LAN, RS232 / RS485, SIM |
| Body dimensions | 83x60x34mm |
| Kind of module | GSM/GPRS/EDGE/UMTS |
| Transmission | UMTS |
| Transmission rate | 7.2Mbps |
| Type of industrial module | router |