Tootekood: RC0201FR-0712KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0201FR-0712KL
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0201; 12kΩ; 50mW; ±1%; -55÷125°C
Mounting SMD
Power 50mW
Resistance 12kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 25V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±1%