Tootekood: RC0402FR-07243KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0402FR-07243KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 243kΩ; 63mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Resistance 243kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%