Tootekood: RC0603FR-0725R5L
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0603FR-0725R5L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 25.5Ω; 0.1W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 25.5Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Max. overload voltage 100V