Tootekood: RC0603FR-074R7L
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0603FR-074R7L
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Max. overload voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 4.7Ω; 0.1W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 4.7Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Max. overload voltage 150V