Tootekood: RC0603JR-134K7L
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0603JR-134K7L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 0.1W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 4.7kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Max. overload voltage 150V