Tootekood: RC0805FR-07464KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0805FR-07464KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 464kΩ; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 464kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 2012
Max. overload voltage 300V