Tootekood: RC0805JR-13220RL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC0805JR-13220RL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 220Ω; 0.125W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 220Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 2012
Max. overload voltage 300V