Tootekood: RC1206FR-074K87L
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: RC1206FR-074K87L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 4.87kΩ; 0.25W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 4.87kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 3216
Max. overload voltage 500V