Tootekood: RC1A476M05005VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1A476M05005VR
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 10VDC; Ø5x5.3mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Body dimensions Ø5x5.3mm
Diameter 5mm
Capacitance 47µF