Tootekood: RC1C106M04005VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1C106M04005VR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 16VDC; Ø4x5.3mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Body dimensions Ø4x5.3mm
Diameter 4mm
Capacitance 10µF