Tootekood: RC1C477M08010VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1C477M08010VR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 16VDC; Ø8x10mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 10mm
Body dimensions Ø8x10mm
Diameter 8mm
Capacitance 470µF