Tootekood: RC1E107M6L07KVR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1E107M6L07KVR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 25VDC; Ø6.3x7.7mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 25V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 7.7mm
Body dimensions Ø6.3x7.7mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 100µF