Tootekood: RC1H105M04005VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1H105M04005VR
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 1uF; 50VDC; Ø4x5.3mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Body dimensions Ø4x5.3mm
Diameter 4mm
Capacitance 1µF