Tootekood: RC1H475M05005VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1H475M05005VR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 50VDC; Ø5x5.3mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Body dimensions Ø5x5.3mm
Diameter 5mm
Capacitance 4.7µF