Tootekood: RC1V226M6L005VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1V226M6L005VR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 35VDC; Ø6.3x5.3mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Body dimensions Ø6.3x5.3mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 22µF