Tootekood: RC1V476M6L006VR
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: RC1V476M6L006VR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 35VDC; Ø6.3x5.8mm; ±20%; 1000h
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Height 5.8mm
Body dimensions Ø6.3x5.8mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 47µF