Tootekood: RCE5C2E180J1M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCE5C2E180J1M1H03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 18pF; 250V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 18pF