Tootekood: RCE5C2E222J1M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCE5C2E222J1M1H03A
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 2.2nF; 250V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 2.2nF