Tootekood: RCE5C2E223J2M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCE5C2E223J2M1H03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 22nF; 250V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 22nF