RCE5C2J270J1M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCE5C2J270J1M1H03A
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 27pF; 630V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 630V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 27pF |