Tootekood: RCE5C3A120J2M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCE5C3A120J2M1H03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 12pF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 1kV
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 12pF