Tootekood: RCEC72A475K3DNH03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCEC72A475K3DNH03A
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 4.7uF; 100V; X7S; ±10%; THT; 2.5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 2.5mm
Capacitance 4.7µF