Tootekood: RCER71H105K2DBH03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCER71H105K2DBH03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 1uF; 50V; X7R; ±10%; THT; 2.5mm
Mounting THT
Operating voltage 50V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 2.5mm
Capacitance 1µF